To było ponad 12 godzin podróży, ponad tysiąc kilometrów i dziesiątki autografów, które rozdały gwiazdy. Przebojowy Pociąg RMF FM - razem z naszymi słuchaczami i gwiazdami - dojechał do Trójmiasta. "Dwanaście ostatnich godzin zapamiętamy na długo" - mówili pasażerowie.

Aby odświeżyć stronę lub włącz automatyczne odświeżanie :

Pociąg jechał z Wrocławia do Trójmiasta, a po drodze zatrzymał się między innymi w Katowicach, Krakowie i Warszawie. 

Na kolejnych stacjach do naszego Przebojowego Pociągu dołączały kolejne gwiazdy. Nie zabrakło oczywiście specjalnego imprezowego wagonu. 

Razem z nami byli m.in.: Mesajah, Wiktor Dyduła, Lanberry, Danzel, ENEJ, Margaret, Michał Szpak, Blue Cafe i Artur Siódmiak. 

12 kilometrów przeszłam dzisiaj w tym pociągu. Było co chodzić, było co tańczyć, było co śpiewać - mówiła jedna z pasażerek. Za rok znów chcę nim jechać - dodała. 

Całą trasę na bieżąco relacjonowaliśmy na antenie RMF FM i na stronie RMF24.pl oraz na profilach społecznościowych naszej stacji. 

Trójmiasto

Przebojowy pociąg RMF FM dotarł do celu, czyli Trójmiasta! Za nami stacje Sopot, Gdańsk i Gdynia. W Gdańsku wystąpił zespół Enej. 

Malbork - Gdańsk

Specjalny skład przed chwilą minął Malbork. Kolejna stacja to Gdańsk. W tej chwili Przebojowy Pociąg RMF FM jedzie z prędkością prawie 130 km/h! Do celu coraz bliżej! 

Nasz Pociąg jest oczywiście pełen atrakcji! Margaret ruszyła w trasę po przedziałach, a Michał Szpak, wraz ze swoją fanką, poszli na mały manicure!

Za nami starcie Tytanów! Tomasz Olbratowski w pojedynku z Artur Siódmiakiem!

Ciechanów - Malbork

Przebojowy Pociąg RMF FM pędzi ze średnią prędkością 120 kilometrów na godzinę. Nic dziwnego, że skład z żółtą lokomotywą jest już między Ciechanowem a Malborkiem!

Warszawa - Ciechanów

Niedługo po wyjeździe z Warszawy Lanberry stanęła przy mikrofonie. Koncertowy wagon wypełnił się po brzegi, a z głośników popłynęły energetyzujące dźwięki! Jest moc!

Następna stacja żółto-niebieskiego składu to Ciechanów.

Warszawa

Przebojowy Pociąg RMF FM dotarł w stolicy Polski! Do naszego imprezowego, żółto-niebieskiego, składu w Warszawie wsiadł Michał Szpak i - jak słychać - działo się!

Kraków - Warszawa

Właśnie przyjechały najnowsze zdjęcia z naszego żółto-niebieskiego pociągu, na których można zobaczyć naszych wspaniałych artystów koncertujących w niezwykłym pociągu.

W Przebojowym Pociągu nie mogło zabraknąć wyczekiwanego przez wszystkich felietonu Tomasza Olbratowskiego.

Stolico, nadjeżdżamy! Przebojowy Pociąg RMF FM po niespełna półgodzinnym przystanku na peronie piątym dworca głównego w Krakowie, około 11:30 wyruszył w kierunku Warszawy

Kolejny przystanek pociągu na Dworcu Centralnym w Warszawie.

Kraków

Wsiadamy, właśnie szukamy miejsc i liczymy na superową zabawę - mówiła jedna z pasażerek.

Wspaniałe gwiazdy, największe przeboje i spotkania oko w oko ze słuchaczami - tylko niektóre z atrakcji Przebojowego Pociągu RMF FM, który wyjechał do Krakowa. 

W Krakowie do żółto-niebieskiego składu dosiadł się Blue Cafe. Oto jak zespół zapraszał do podróży Przebojowym Pociągiem RMF FM:

Katowice - Kraków

To nasz drugi przejazd Przebojowym Pociągiem RMF FM. Jedziemy we czwórkę - tak, jak w tamtym roku. Liczymy na taką super imprezę, jaka była w ubiegłym roku. Jedziemy tylko wykąpać się i wracamy - zapowiadają osoby czekające na pociąg w Krakowie.

Oto, co o niezwykłej podróży niezwykłym pociągiem koleją mówią pasażerowie:

Katowice

Zobaczcie filmową relację z dotychczasowej trasy naszego pociągu.

Opole - Katowice

Przebojowy Pociąg RMF FM jest na trasie pomiędzy Opolem a Katowicami.

Super, jest bardzo fajnie. Super atmosfera, wszyscy się świetnie bawią - mówi jeden z pasażerów pociągu. Wspaniale, każdemu polecam - dodaje pasażerka.

Opole

Przebojowy Pociąg RMF FM dotarł do Opola.

Za nami pierwszy wspaniały koncert w imprezowym wagonie, na scenie wystąpił Mesajah.

Wrocław - Opole

Obecny w Przebojowym Pociągu RMF FM Michał Dobrołowicz, przekazał, że pociąg jest w odległości kilkunastu kilometrów od Opola!

Jest żółto, jest wesoło. Są mili ludzie dookoła, fajny pociąg - mówi jedna z pasażerek Przebojowego Pociągu RMF FM.

Pasażerowie mają już za sobą taneczną rozgrzewkę. Niektórzy tańczyli na peronie, gdy Danzel śpiewał w towarzystwie mażoretek swój największy hit. Później zagwizdał gwizdkiem i dał maszyniście sygnał do odjazdu.

Wrocław

Przebojowy Pociąg RMF FM wyruszył z Wrocławia. Przygodę czas zacząć!

Jak informował w Faktach RMF FM o 6:30 reporter RMF FM Paweł Pyclik żółto-niebieska lokomotywa ciągnąca za sobą wagony stoi na peronie szóstym na wrocławskim Dworcu Głównym. Pasażerowie, którzy wsiadają tu do naszego składu, liczą na dobrą zabawę, najlepszą muzykę, no i oczywiście niezapomniane wrażenia.

Zatańczyć w wagonie, co nie zdarza się na co dzień, to na pewno czysta okazja - mówi jeden z naszych słuchaczy.

Do odjazdu zostały minuty. We Wrocławiu czekamy na pierwszy gwizdek konduktora, którym tutaj będzie Danzel.

Kolejna szalona podróż po Polsce

Przebojowy Pociąg RMF FM znów rusza w Polskę! Po ubiegłorocznych wakacjach wiemy, że w letnim rozkładzie nie mogło go zabraknąć. Razem jedziemy w kolejną szaloną podróż po Polsce. Zobaczcie, jak było rok temu!

Przebojowy pociąg RMF FM jest wyjątkowy - im dłużej się nim jedzie, tym więcej okazji, by skorzystać z atrakcji. Dziś to będzie aż 12 godzin podróży. 

Pociąg jedzie z Wrocławia do Trójmiasta, a po drodze zatrzymuje się między innymi w Katowicach, Krakowie i Warszawie. 

Na kolejnych stacjach do naszego Przebojowego Pociągu będą dołączać kolejne gwiazdy, przygotowany jest specjalny imprezowy wagon. 

Konduktorem tej pociągowej imprezy jest Tomasz Olbratowski, w towarzystwie Pauliny Sawickiej. Oczywiście, nie może zabraknąć też wyjątkowych gości, którzy sprawią, że to będzie niezapomniana podróż! W Przebojowym Pociągu RMF FM pojadą:

Mesajah

Wiktor Dyduła

Lanberry

Danzel

ENEJ

Margaret

Michał Szpak

Blue Cafe

Artur Siódmiak