Niedziela była drugim i ostatnim dniem rajdowych zmagań na RMF MAXXX Kager Rally w Ogrodzieńcu. Załogi RMF 4Racing Team przystąpiły do startu na pozycjach liderów w klasie quadów - Maciej Albinowski oraz samochodów - Aleksander "Fazi" Szandrowski i Rafał Płuciennik. Trzeciego miejsca z dnia poprzedniego broniła załoga Gosia Kosińska/Andrzej Derengowski. Ostatecznie nasi zawodnicy zakończyli dzień z sukcesami. "To były prawdziwe emocje do samego końca" - podsumował Szandrowski.

Drugi dzień rajdowy składał się z czterech odcinków specjalnych. Maciej Albinowski od startu do mety kontrolował sytuację i pewnie zwyciężył w swojej klasie, nie pozwalając zbliżyć się do siebie konkurentom. Triumfował również w generalnej klasyfikacji quadów oraz motocykli.

Duet "Fazi" - Płuciennik w czasie sobotnich oraz pierwszych dwóch niedzielnych odcinków wypracował taką przewagę, że mimo awarii samochodu (wyrwany wahacz) na końcówce trzeciego odcinka ukończył rajd pokonując resztę stawki. Duet RMF 4Racing Team wygrał również generalną klasyfikację samochodów, zostawiając za sobą samochody klasy T1 z utytułowanymi kierowcami, co cieszy szczególnie. To były prawdziwe emocje do samego końca. Damian Baron w swojej "Smoczycy" zbliżał się do nas coraz szybciej. Udało się jednak utrzymać pierwsze miejsce i to nas cieszy - podsumował Fazi.

Udany debiut w sezonie 2013 zaliczyła również Małgorzata Kosińska z Andrzejem Derengowskim, która, co prawda nie obroniła trzeciej pozycji, ale zakończyła rajd tuż za podium.

Kolejne edycje rajdu już w połowie lipca w Dobczycach oraz połowie września w Kielcach.