W Ogrodzieńcu drugi dzień zmagań w rajdzie RMF Maxxx Kager Rally! Po bezdrożach ściga się między innymi ekipa RMF 4Racing Team, która fantastycznie spisała się w pierwszym dniu imprezy. Specjalizujący się w ekstremalnie szybkiej jeździe duet: Aleksander Szandrowski i Rafał Płuciennik wywalczył pierwsze miejsce w klasie Super Sport. Z kolei Maciej Albinowski był najlepszy w kategorii quadów 2x4.

Reportaż RMF FM:

Wielkim pozytywnym zaskoczeniem był również wynik najmłodszego stażem zawodnika teamu - w klasie Super Sport do 150 Małgorzata Kosińska, jeżdżąca w duecie z Andrzejem Derengowskim, uplasowała się na wysokiej trzeciej pozycji.

Na dwudniowe zawody zjechało do Ogrodzieńca kilkudziesięciu zawodników z całego kraju. Wyznaczony odcinek musieli wczoraj pokonać czterokrotnie.

To kręta, techniczna trasa. Jest jeden prosty odcinek, ale głównie jedzie się: krótka prosta, zakręt i znowu krótka prosta, zakręt. Wygrać mogą ci, którzy dobrze wchodzą w zakręty. Zresztą wiele rajdów wygrywa się właśnie zakrętami - podkreślał w rozmowie z reporterem RMF FM Marcinem Buczkiem Rafał Płuciennik.

Dzisiaj losy rajdu się rozstrzygną, ale dla miłośników jazdy po bezdrożach to nie koniec zmagań. W dniach 12-14 lipca spotkają się na podobnych zawodach w Dobczycach, a na początku września - w Kielcach.