Nigdy nie miałeś okazji usiąść za kierownicą auta rajdowego i chciałbyś spełnić swoje marzenie? Weź udział w konkursie zespołu RMF 4Racing Team i Lenovo Polska! Jego zwycięzca będzie mógł dodatkowo stanąć do walki w jednym z najważniejszych wyścigów off-roadowych w Polsce Baja Challenge. Zabawa potrwa do 20 sierpnia. Wielki Finał zostanie rozegrany dziesięć dni później.

By zostać kierowcą, wystarczy dołączyć do gry dostępnej na profilu na Facebooku teamu RMF 4Racing Team. Wchodząc tutaj, można rozpocząć rywalizację z innymi uczestnikami. Zwycięzca przez 3 dni rajdu Baja Challenge wraz z zawodnikami będzie uczestniczyć w odprawach, naradach, wspólnych opisach road-booków i życiu zespołu. 

Warto kierować się kilkoma zasadami, których lista jest dostępna także w aplikacji konkursowej. Należy przejechać jak najszybciej trasę konkursową, wymyślić hasło promujące zespół RMF 4Racing Team, a przede wszystkim grać często, by utrzymać pozycję w pierwszej "100". Właśnie spośród haseł osób z czołowej "100" wybranych zostanie pięć najlepszych. Te osoby zmierzą się w Wielkim Finale w bazie zespołu.

W ramach nagrody zwycięzca może liczyć na specjalistyczne szkolenie dla kierowcy, doskonały samochód wyścigowy, wsparcie profesjonalnego pilota w trakcie jazdy i niezapomniane wrażenia.

Rajd dla pasjonatów jazdy off-road

Baja Challenge to międzynarodowy rajd typu cross-country, który potrwa od 6 do 8 września. Został stworzony dla pasjonatów jazdy off-road, poruszających się motocyklami, quadami i oczywiście samochodami.

Baza rajdu zlokalizowana jest w miejscowości Czarne w woj. pomorskim. Na zawodników czeka 33 km pętla, na której spotkamy różne rodzaje nawierzchni do jazdy: szerokie piaszczyste pasy czołgowe, krótkie dukty leśne, długie twarde proste. Wyścig trwać będzie dwa dni i podzielony jest na dwa etapy. Każdego dnia zawodnicy pokonają pętlę pięć razy, poruszając się według notatek nawigacyjnych. Łączna długość trasy to 330 kilometrów.