Łańcuchy, bombki, renifery, gwiazdy przyozdobiły przed świętami rynki i główne ulice polskich miast. Nasze miejscowości zdobią jednak również te dekoracje, które sami umieszczamy na swoich domach i w oknach. I to one są niezwykle spektakularne. Jeśli i Wy przyozdobiliście swoje domy bożonarodzeniowymi dekoracjami - zróbcie im zdjęcie i prześlijcie je do nas! Stworzymy niezwykłą galerię najpiękniejszych iluminacji!

Już od początku grudnia na ulicach miast pojawiały się świąteczne ozdoby - na drzewach, ulicznych latarniach, fasadach budynków. To m.in. one sprawiają, że wpadamy w ten niezwykły świąteczny nastrój.

Taką atmosferę chcemy również przenieść do naszych domów. W każdym mieście - dużym i małym - można oglądać przepiękne dekoracje ogrodów, bram, okien i balkonów. Na trawnikach pojawiają się renifery ze świecącymi rogami i nosami, a po barierkach wspinają się św. Mikołajowie. Fantazja w przystrajaniu domów nie ma granic - i wtedy ten świetlisty pokaz jest najbardziej spektakularny!

Jeśli i Wy uwielbiacie ten świąteczny klimat i również przyozdobiliście swoje domy - pochwalcie się! Czekamy na Wasze zdjęcia - wspólnie stworzymy z nich galerię najpiękniejszych ozdób!

Byście mogli jeszcze bardziej poczuć magię świąt, polecamy Wam nasz specjalny kanał z najlepszymi świątecznymi piosenkami na RMFON.pl!

(abs)