"Gdy śliczna panna" w wykonaniu Marty i Oli - to numer 1 naszego kolędowego karaoke w Krakowie! Taką decyzję podjęło nasze redakcyjne jury. Do wspólnego kolędowania zaprosiliśmy Was przy okazji finału naszej wielkiej świątecznej akcji "Choinki pod choinkę" od RMF FM, który miał miejsce właśnie pod Wawelem.

Na dzień przed Wigilią tysiąc pachnących świerków powędrowało do domów krakowian. Drzewka zawieźliśmy również do Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla i schroniska dla bezdomnych w Swoszowicach. Choinki od RMF FM trafiły także do... żywej szopki, którą co roku przygotowują w Krakowie franciszkanie. Zobaczcie filmy i zdjęcia!

Jak w każdym mieście, w którym zjawiał się nasz choinkowy konwój, również w Krakowie zaprosiliśmy Was do wspólnego kolędowania. Po obradach nasze redakcyjne jury zdecydowało się wyróżnić pieśń "Gdy śliczna panna" w wykonaniu Marty i Oli - i właśnie to wykonanie zmierzy się z jedenastoma innymi w Wielkim Finale! A w nim to Wy zdecydujecie w głosowaniu, którą z 12 kolęd usłyszymy na antenie RMF FM w Wigilię, na rozpoczęcie specjalnego Wieczoru Kolęd o godzinie 17!

Zobaczcie najlepsze kolędowe wykonania z Krakowa - a wśród nich: zwycięskie wykonanie Marty i Oli!


(e)