Na drodze krajowej nr 79 doszło do groźnego wypadku z udziałem trzech samochodów. Aż pięć osób zostało rannych. Jadący w kierunku Warszawy i Góry Kalwarii powinni wybrać drogę wojewódzką 736, za Magnuszewem. Tam - jadąc przez Anielin i Mniszew - wrócą na DK79.

Droga krajowa nr 79 w miejscowości Grzybów (gmina Magnuszew, woj. mazowieckie) może być przez około 2 godziny zablokowana z powodu zderzenia dwóch aut osobowych.  Policja zorganizowała objazd drogą 736 - poinformował aspirant Norbert Cibor z KWP w Radomiu.
Około godziny 17.40 na drodze nr 79 w miejscowości Grzybów, gmina Magnuszew, na łuku drogi doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych: marki Opel i Kia - powiedział Norbert Cibor z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji.
Jak dodał, Oplem kierował 64-letni mężczyzna wraz z 63-letnią pasażerka. A samochodem typu Kia podróżowali: 58-letni kierujący oraz dwóch pasażerów: 55-letnia kobieta i 24-letni mężczyzna.

Wszystkie pięć osób trafiło do szpitala. Droga, w miejscu, gdzie doszło do zderzenia, przez około dwie godziny będzie zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy między Magnuszewem, a Mniszewem, przez drogę 736 i miejscowość Anielin - poinformował przedstawiciel KWP w Radomiu.

Jadący w kierunku Warszawy i Góry Kalwarii powinni wybrać drogę wojewódzką 736, za Magnuszewem. Tam - jadąc przez Anielin i Mniszew - wrócą na DK79.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(nm)