Dokładnie ćwierć wieku temu - 15 stycznia 1990 roku - zaczęło nadawać radio RMF FM! Wyrosło z nami już całe pokolenie. Teraz czekamy na nowe! Z tej okazji wszystkie maluchy, które przyjdą na świat 15 stycznia 2015 roku otrzymają od nas żółto-niebieską wyprawkę. Chcemy w szczególny sposób powitać naszych nowych słuchaczy i dlatego nie może nas dziś zabraknąć... na porodówkach!

Najpierw pojawił się Kornel, potem Agatka, trzeci na świat przyszedł Maciek, po nim Mikołaj i Franciszek. Te dzieci urodziły się jako pierwsze w szpitalu w Szczecinie-Zdrojach.

Dziś w warszawskim szpitalu im. Świętej Rodziny przyszedł na świat Bartosz. Chłopiec ma dwu i pół letnią siostrzyczkę. I jak mówi mama Wiola, zapewne ona będzie 'podkradać" braciszkowi zabawki, jakie dostał w wyprawce od RMF FM.

To pierwsze dziecko urodzone dziś w szpitalu im. Rydygiera w Łodzi. Chłopczyk przyszedł na świat o 13.27 przez cesarskie cięcie. Waży 3430 g i mierzy 55 cm. To będzie Sylwester - powiedziała nam mama malucha, pani Monika.

W Centralnym Szpitalu Klinicznym w Katowicach o godz. 09:22 na świat przyszedł prześliczny chłopczyk. To pierwsze dziecko urodzone dziś w katowickiej klinice. Natan waży 3940 g.

Nasza słuchaczka przesłała nam na Gorącą Linię RMF FM zdjęcie swojej córeczki. Dziewczynka urodziła się o 10:05 w szpitalu w Sieradzu. Ma 3300 g i 56 cm wzrostu. Przesyłamy pozdrowienia.

Nasz radiowy kolega Paweł Mleczko i jego żona Magdalena Wojewoda z RMF Classic zostali dzisiaj szczęśliwymi rodzicami. Gratulujemy. Maleństwo ma 56 cm wzrostu i waży 4040 g. Jak powiedziała położna: Ubity. Synuś urodził się o 8:09. Dostał 10-tkę. Mama i maluszek odpoczywają. Szczęśliwi rodzice jeszcze nie zdecydowali ostatecznie, jak będzie miał na imię. Pozdrowienia z porodówki - napisał do nas Paweł.

W szpitalu Bukowiec w Kowarach o 4:30 urodził się Damian - informuje nas na Gorącą Linię RMF FM dumny tata. Chłopczyk waży 4030 g i ma 63 cm wzrostu. Szczęśliwym rodzicom gratulujemy!

W szpitalu położniczo-ginekologicznym UJASTEK w Krakowie o godzinie 7:00 rano było pięć pań jest na sali przedporodowej. Na korytarzu nerwowe oczekiwanie. Jeden z przyszłych tatusiów, nasz radiowy kolega Paweł, przyznał nam, że tak się zdenerwował, iż zapomniał... nazwiska żony.

W krakowskim szpitalu ginekologiczno-położniczym UJASTEK na świat 17 minut po północy przyszedł Samuel Ksawery. Przyszły słuchacz RMF FM waży 3 200 g, ma 53 cm długości.

Przez cały dzień z okazji 25-lecia stacji nasi dziennikarze rozdawali urodzonym dziś maluchom niepowtarzalne radiowe wyprawki! Byliśmy w klinice położniczej Ujastek w Krakowie, w szpitalach w Szczecinie, Łodzi, na Śląsku i w Warszawie. Sprawdziliśmy, na której porodówce było najgłośniej. Gdzie urodziło się więcej chłopców, a gdzie dziewczynek? Pytaliśmy mamy, jakie imiona będą nosić maleństwa urodzone 15 stycznia.

Ale pamiętajcie - jeśli i Wasza pociecha przyszła na świat właśnie 15 stycznia - koniecznie dajcie nam o tym znać. Na pewno trafi do Was żółto-niebieska wyprawka. Co trzeba zrobić? Wyślijcie do nas potwierdzający to dokument - zdjęcie pierwszej strony książeczki zdrowia lub skan wypisu ze szpitala. Każde maleństwo urodzone 15 stycznia 2015 dostanie od nas radiową wyprawkę.

A co znajdzie się w żółto-niebieskich niespodziankach dla maluchów? Kosmetyki, rożek, maskotki, zabawki do kąpieli i wiele innych przydatnych akcesoriów.

TUTAJ czekamy na Wasze zgłoszenia!


Wszystkie zgłoszenia, jakie dotarły do redakcji RMF FM, zostały pozytywnie załatwione. Maluchy urodzone 15 stycznia 2015 otrzymały wyprawki.

Jeśli jednak nie dotarła do Was nasza paczka, wyślijcie e-mail na adres redakcja@rmf.fm