Dokładnie pięć lat temu, 25 stycznia 2010 roku, w internecie pojawił się nowy serwis – RMF24.pl. To miejsce, w którym możecie znaleźć wiadomości tworzone przez dziennikarzy RMF FM – zarówno tych z kraju, jak i z zagranicy, a także współtworzone przez Was – z informacji, zdjęć i filmów, które przesyłacie nam na Gorącą Linię RMF FM. Sprawdźcie, jak w ciągu tych pięciu lat się zmieniliśmy.

Nasz portal internetowy co miesiąc odwiedza ponad 2 miliony osób. Liczba ta - co nas bardzo cieszy – ciągle rośnie!

Na RMF24.pl zobaczycie to, o czym mówimy w Faktach RMF FM. To tam publikujemy m.in. zdjęcia i filmy, które dostajemy na Gorącą Linię oraz od naszych reporterów i korespondentów. Za pośrednictwem naszej strony możecie więc być blisko wydarzeń w różnych częściach kraju i świata.

Bardzo często to właśnie dziennikarze RMF FM jako pierwsi docierają do istotnych informacji, ujawniają afery, rozmawiają z najważniejszymi osobami w kraju. Ich materiały błyskawicznie pojawiają się na RMF 24.

Nasi dziennikarze regularnie publikują na RMF 24 komentarze i blogi. Nie brakuje także znanych polityków i publicystów, m.in. Ryszarda Bugaja, ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego, Krzysztofa Janika, Zbigniewa Kuźmiuka czy Szymona Hołowni. TUTAJ  znajdziecie wszystkich naszych felietonistów.

Jeśli chcecie być blisko Faktów RMF FM, koniecznie śledźcie nasze profile na Twitterze, FacebookuGoogle Plus.

Zobaczcie, jak przez te pięć lat zmienialiśmy się dla Was. Poniżej screeny pierwszej strony:

We wrześniu 2013 roku nasza strona przeszła radykalną zmianę. Pojawiło się więcej zdjęć, uprościliśmy główne menu, najważniejsze informacje są teraz lepiej wyeksponowane. Dzięki nowej szacie graficznej, łatwiej nam prezentować materiały, które znajdziecie tylko u nas.

Ale na tym nie koniec. W kwestii zmian na stronie nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego zdania albo – jak kto woli – nie postawiliśmy ostatniego entera. Chcemy poprosić więc Was, drodzy internauci, o opinie o naszym portalu i propozycjach zmian, które ułatwiłyby Wam poruszanie się po naszym serwisie. Wpisujcie je tutaj: