To już tradycja, że w RMF Classic przed Świętami można usłyszeć "Najpiękniejszą Muzykę na Święta". Akcji nie mogło zabraknąć w tym roku. Od poniedziałku 10 grudnia stacja przez 24 godziny na dobę nadaje tylko świąteczne przeboje oraz muzykę, której klimat oddaje nastrój tych wyjątkowych dni.

Akcja odbywa się już po raz siódmy. Na antenie RMF Classic  - jak co roku - zabrzmią dobrze znane gwiazdkowe przeboje  w oryginalnych wersjach, ale także w zaskakujących aranżacjach. Nie zabraknie też najnowszych produkcji, bo coraz częściej ambicją artystów jest nagranie świątecznej piosenki. Podczas samych Świąt w RMF Classic pojawią się najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. 

Kolejny raz słuchacze RMF Classic wybiorą też Świąteczny Przebój Wszech Czasów. Wśród uczestników rozlosujemy atrakcyjne nagrody w postaci mini-wież Pioneer oraz tabletów Huawei. 

W plebiscycie znajdziecie nie tylko zagraniczne hity wykonywane przez Queen, Michaela Buble czy Katie Meluę, ale również piosenki polskich artystów, takich jak Kayah czy Czerwone Gitary.

Wyniki Plebiscytu ogłosimy na antenie RMF Classic w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, po godzinie 18:00. Już teraz możecie oddać swój głos TUTAJ
"Najpiękniejsza Muzyka Na Święta" będzie rozbrzmiewać w RMF CLASSIC do 26 grudnia.

Oprac.