Finał tegorocznej akcji "Choinki pod choinkę" od RMF FM odbył się na Małym Rynku w Krakowie. Akcji tradycyjnie towarzyszyło Kolędowe Karaoke. Zobacz, która kolęda zachwyciła jury w Krakowie!

Podczas finału akcji w Krakowie rozdawaliśmy choinki razem z Liber & InoRos oraz Viki Gabor - zwyciężczyni Eurowizji Junior.


Jury po raz 12 wybrało najpiękniejsze wykonanie kolędy. Tym razem było to "Dnia jednego o północy" w wykonaniu Marii i Agaty Czyżewskich oraz Klary Osady.

Kolędowe Karaoke to szansa dla naszych Słuchaczy na pokazanie swojego talentu. W każdym z 12 miast, które odwiedzilismy podczas akcji "Choinki pod choinkę od RMF FM", specjalne jury wybrało jedno świąteczne wykonanie. Spośród wyróżnionych w ten sposób nagrań Wy wybierzecie - w specjalnym głosowaniu, które rozpocznie się już dzisiaj - utwór, który otworzy Wigilijny Wieczór Kolęd na antenie RMF FM!


Choinki pod choinkę od RMF FM

Kraków był ostatnim miastem na trasie choinkowego konwoju RMF FM. W każdym odwiedzonym mieście rozdaliśmy tysiąc pachnących drzewek. Zobaczcie, jak było podczas finału w Krakowie!