Koncert Violetta Live to możliwość obejrzenia obsady serialu "Violetta" z Martiną Stoessel na czele. Na scenie do aktorów dołączą tancerze i zespół muzyczny. Show to również niezwykła scenografia, gra świateł, choreografia i olśniewające kostiumy.

Oprócz Martiny Stoessel, grającej tytułową Violettę, wystąpią też Jorge Blanco (Leon), Diego Dominguez (Diego), Facundo Gambande (Maxi), Mercedes Lambre (Ludmiła), Candelaria Molfese (Camila), Samuel Nascimiento (Broduey), Alba Rico Navarro (Naty) i Ruggero Pascquarelli (Federico). Będzie można usłyszeć najlepsze piosenki z pierwszego, drugiego i trzeciego sezonu serialu, który ma miliony młodych fanów na całym świecie.

Niesamowita scenografia, gra świateł, wymagająca choreografia i olśniewające kostiumy - to wszystko będzie czekać na fanów Violetty i jej przyjaciół podczas pierwszego w Polsce koncertu Violetta Live.

Zespół 29 marca wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie dwa razy. Widzowie zobaczą też spektakularne efekty wizualne, a wszystko to będą mogli obejrzeć na 240 m2 ekranów HD LED.

Pierwszym przystankiem na trasie koncertowej we wrześniu 2013 roku był Asunción w Paragwaju. Na 200 koncertów w 12 krajach sprzedano niemal milion biletów. Finałem tournée było wydanie filmu koncertowego, na którym, oprócz pełnego występu, znalazły się sceny zza kulis.

Trwają zdjęcia do trzeciego sezonu serialu. "Violetta" dubbingowana jest w 15 językach, a główna bohaterka jest ulubioną postacią wśród dziewczynek w wieku 6-14 lat m.in w Polsce, Francji, Hiszpanii i we Włoszech. "Violetta" ma ponad 350 milionów odsłon na portalu YouTube, a we Włoszech, Hiszpanii i Francji przebija Justina Biebera w ilości wyszukiwanych fraz.

Violetta wróci latem do Polski. Koncerty "Violetta Live" odbędą się 22 sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie oraz 25 sierpnia w Kraków Arenie.

Dla miłośników serialu Violetta przygotowaliśmy niespodziankę. Naszym słuchaczom rozdaliśmy 6 płyt muzycznych. Osoby, do których trafi płyta, zawiadomiliśmy już mailowo.

(j.)