Już w sobotę w Krakowie Wianki Święto Muzyki. Poza świętowaniem w rytmie najlepszej muzyki, zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie na najpiękniejszy wianek!

W sobotę (21 czerwca) od godz. 15:00 do 18:00 na Bulwarze Czerwieńskim będzie mogli wspólnie pleść wianki. Wzdłuż bulwaru, między mostami: Grunwaldzkim i Dębnickim będzie blisko 20 stanowisk. Fachową pomocą służyć będą zawodowi floryści z najlepszych krakowskich kwiaciarni. Główną nagrodą w konkursie grupowym jest wycieczka do paryskiego Disneylandu.

Do stworzenia wianka będzie można wykorzystać własne materiały lub skorzystać z surowców przygotowanych przez organizatorów: kwiatów, ziół i obręczy do układania wianków. Rozstrzygnięcie konkursu i uroczyste puszczenie wianków na Wisłę zaplanowano o godz. 19:00.

Nagrodą w konkursie grupowym jest wycieczka dla 30 osób do paryskiego Disneylandu w dniach 8-10.10.2014 r. W przypadku kategorii grupowej w konkursie uczestniczyć mogą: przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja oraz szkoły średnie reprezentowane przez prawnego opiekuna grupy (nauczyciela, wychowawcę, członka komitetu rodzicielskiego).

To nie koniec atrakcji! Późnym wieczorem ok. 22:30, już po wiankowych obrzędach, niebo nad Wawelem rozświetli pokaz pirotechniczny. Ponad 2 tony ładunków, lasery i efektowne urządzenia oświetleniowe - to będzie niezapomniana Noc Świętojańska!

Zobacz regulamin konkursu.
Pobierz formularz zgłoszeniowy dla grup.
Pobierz formularz zgłoszeniowy dla uczestników indywidualnych.