Bardziej pomarańczowy niż pomarańcza - tak brytyjskie media określają wygląd znanego projektanta Valentino, który został sfotografowany na jednej z imprez na Ibizie. Designer pozował razem ze swoją muzą, aktorką Anne Hathaway.

Brytyjski "Daily Mail" przypomina, że słynny projektant od dawna znany jest ze swojego umiłowania do opalenizny, ale nigdy do tej pory kolor jego skóry nie był tak pomarańczowy. Tabloid używa nawet nazwy "ochrowy". Valentino w wywiadach nigdy nie zaprzeczał, że uwielbia opalać się na plaży, a opalenizna jest tego raczej skutkiem ubocznym.

Ostatnio 83-letni projektant przyciągnął uwagę mediów podczas imprezy w nocnym klubie Pacha, gdzie pozował razem ze znaną aktorką Anne Hathaway. Hollywoodzka gwiazda z kolei znana jest z tego, że kolor jej skóry jest wyjątkowo jasny.

Para automatycznie stała się atrakcją dla fotografów. Brytyjska prasa przypomina również szczególną relację, jaka łączy projektanta i aktorkę. W jednym z wywiadów Valentino powiedział nawet, że Hathaway "jest dla niego jak córka".

(abs)