Z okazji 26 maja mieliśmy wyjątkowy prezent dla mam - tysiące biletów na ciepły, niezwykle mądry i pełen emocji film "Rozumiemy się bez słów". Zdobycie wejściówek było wyzwaniem dla wszystkich synów i córek. Licznie wzięli udział w naszej zabawie i spisali się na medal!

Na specjalny seans filmu "Rozumiemy się bez słów" autorzy laurek wyróżnionych w naszej zabawie mogą wejść z wydrukowanym voucherem, którego przesłaliśmy mailowo, lub z dowodem osobistym, podając pracownikowi kina Cinema City imię i nazwisko. Zaproszenia są podwójne.

Bilety na przedpremierowy pokaz filmu "Rozumiemy się bez słów", ufundowane przez RMF FM i Cinema City, były nagrodą za najciekawszą... laurkę dla mamy. Technika wykonania była dowolna, wierszyki - mile widziane.

Zdjęcia laurek przesyłaliście za pośrednictwem zamieszczonej poniżej platformy. Najciekawsze prace wyróżniliśmy podwójnym biletem do kina!

Informację o tym, że wygraliście wejściówkę na wyjątkowy wieczór, otrzymaliście mailem - znalazł się w nim również voucher uprawniający do wejścia do kina oraz wszelkie potrzebne informacje. Co ważne, jeśli Wasza praca została przez nas wyróżniona, na seans możecie wejść również z dowodem osobistym po podaniu pracownikowi kina imienia i nazwiska.

Specjalny seans dla mam organizują kina Cinema City w 10 miastach Polski. Pokaz filmu - oczywiście w Dzień Matki! - rozpocznie się o 19:00. Dodatkowo przygotowaliśmy dla mam prezenty-niespodzianki.

***

"Rozumiemy się bez słów" to bardzo zabawna opowieść o dość nietypowej rodzinie. Nietypowej ponieważ Państwo Belier i ich syn są niesłyszący. Tylko ich córka, nastoletnia Paula urodziła się bez tej niepełnosprawności. Stała się więc ich naturalnym łącznikiem ze światem dźwięków, niezastąpionym przewodnikiem i pomocnikiem w codziennym życiu. Osiągnęła jednak już wiek, gdy dzieci zaczynają wyfruwać z gniazd, szukać swojego miejsca na ziemi i miłości.

Idąc za głosem serca, Paula zapisuje się do szkolnego chóru, w którym śpiewa już obiekt jej westchnień.

Nauczyciel muzyki odkrywa w niej wielki talent wokalny i proponuje szkołę muzyczną w Paryżu. Pytanie jednak, jak Paula ma o tym powiedzieć rodzicom? Jak opisać im radość, którą daje jej muzyka? Jak zostawić zwariowane życie rodzinne i ruszyć w nieznane?

W jednej z głównych ról 19-letnia finalistka francuskiej edycji talent show THE VOICE. Za tę rolę Louane Emera otrzymała Cezara w kategorii Najbardziej obiecująca aktorka, nagrodę przyznawaną przez Francuską Akademię Sztuki i Techniki Filmowej.

Film "Rozumiemy się bez słów" obejrzało już ponad 7 milionów widzów. To wielki przebój francuskiego kina na miarę "Nietykalnych" i "Jeszcze dalej niż północ".

Przysłaliście mnóstwo przepięknych laurek! Możecie je zobaczyć w naszej internetowej galerii. Zdjęcia w różowych ramkach wyróżniliśmy biletami.

Na specjalny seans filmu "Rozumiemy się bez słów" autorzy laurek wyróżnionych w naszej zabawie mogą wejść z wydrukowanym voucherem, którego przesłaliśmy mailowo, lub z dowodem osobistym, podając pracownikowi kina Cinema City imię i nazwisko. Zaproszenia są podwójne.