„Mocna rzecz – jak browning z pełnym magazynkiem. Nie do odłożenia!” – mówi o książce Andreasa Pflügera „Raz na zawsze” nazywana królową polskiego kryminału Katarzyna Bonda. „Szalona historia, genialna bohaterka. Zarwałam dla Jenny Aaron noc i proszę o więcej. Kryminalny majstersztyk!” – podkreśla pisarka.

Jaką historię znajdziemy w powieści "Raz na zawsze"? "Młoda i utalentowana Jenny Aaron robiła karierę w policyjnej jednostce specjalnej. W trakcie nieudanej akcji w Barcelonie straciła wzrok. Myślała, że to najgorszy dzień w jej życiu. Myliła się. Pięć lat po wypadku przeszłość upomina się o nią. Seryjny morderca, którego niegdyś aresztowała, znowu atakuje. Teraz chce rozmawiać tylko z Jenny. Specjalistka od przesłuchań żyje w ciemności, ale nie musi widzieć, żeby wiedzieć. Sprawiedliwość jest przecież ślepa" - zapowiada wydawca. Kim jest autor powieści?

Andreas Pflüger jest pisarzem, autorem słuchowisk radiowych i sztuk teatralnych oraz jednym z najbardziej znanych niemieckich scenarzystów telewizyjnych i filmowych, docenianym i nagradzanym - między innymi za pracę nad scenariuszami filmów Dziewiąty dzień i Strajk Volkera Schlöndorffa. "Raz na zawsze" to jego druga powieść.

Naszym słuchaczom ROZDALIŚMY 30 egzemplarzy książki. Zostaną wysłane pocztą. Dziękujemy za udział w zabawie.


(mn)