Jak donoszą zagraniczne serwisy plotkarskie Lady Gaga spędziła święta Bożego Narodzenia ze swoim chłopakiem Taylorem Kinneyem. Aktorka od kilku miesięcy spotyka się z aktorem i modelem znanym z serialu "Pamiętniki wampirów".

Lady Gaga, kontrowersyjna piosenkarka pop jest zdeklarowana jako osoba biseksualna. Artystka poznała się z Taylorem Kinneyem przy okazji kręcenia swojego klipu do utworu "You And I". 30-letni Kinney ma w dorobku role w serialach "Trauma", "Fashion House: Kobiety na krawędzi" i gościnne występy w m.in. "CSI: NY" i "Kości". W teledysku Lady Gagi zagrał rolę kochanka wokalistki - już wtedy pojawiły się pierwsze pogłoski, że zostali parą.

W ostatnim okresie kilkakrotnie widywano Gagę w Lancaster, rodzinnej miejscowości aktora w Pensylwanii. Teraz po raz pierwszy sfotografowano ich razem w romantycznych objęciach w Kalifornii w świąteczny weekend. Brytyjski tabloid "The Sun" podaje, że para spędzała Boże Narodzenie w domu na plaży, który Kinney dzieli z trójką przyjaciół.

Sama Lady Gaga nie chce rozmawiać na temat swoich związków, ale w październiku powiedziała reporterom, że jest "bardzo szczęśliwa".