W Gdańsku trwają przygotowania do pierwszego w Polsce koncertu Jennifer Lopez. Gwiazda wystąpi w najbliższy czwartek na gdańskiej PGE ARENIE. Organizatorzy zaczęli właśnie budowę sceny.

Scena będzie miała gigantyczne rozmiary. Będzie szeroka na 57 metrów, a jej wysokość wyniesie 19 metrów. Do tego nagłośnienie o mocy 750 tysięcy watów. To największa scena, jaką buduje się w czasie imprez, które odbywają się w Polsce - mówi Marek Kurzawa, współorganizator koncertu. Na scenie znajdzie się również specjalny wybieg i sto stopni schodów, po których będzie poruszać się Jennifer Lopez. Chcemy zadbać o każdy szczegół. Mamy dużo czasu i na pewno wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik - tłumaczy Janusz Stefański z Prestige MJM.

Pierwszy koncert gwiazdy w Polsce

Jennifer Lopez, gwiazda muzyki pop i czołowa postać światowego show biznesu, przyjedzie do Polski po raz pierwszy. Koncert wokalistki odbędzie się 27 września w Gdańsku i będzie muzycznym otwarciem PGE Areny, jednego z najnowocześniejszych stadionów w Europie. Lopez od wielu lat z powodzeniem realizuje się nie tylko jako piosenkarka, ale także jako modelka, czy aktorka. Nominowana była do Złotego Globu oraz Grammy Awards. Ale ma również na koncie kilka nominacjo do Złotych Malin. Ale wśród latynoamerykańskich aktorek i piosenkarek to właśnie Jennifer Lopez jest najlepiej zarabiającą artystką na świecie.