Córka Jima Carreya, popularnego aktora i komika, stawia pierwsze kroki w muzycznym show-biznesie. 24-letnia Jane, zgłosiła się na casting do popularnego programu typu talent show "American Idol" i pomyślnie przeszła pierwsze eliminacje.

Podczas przesłuchań zaprezentowała utwór "Something to Talk About" Bonnie Raitt. Od jurorów - Jennifer Lopez, Stevena Tylera i Randy'ego Jacksona - usłyszała trzy razy "tak". Podobasz mi się. Podoba mi się twój głos i potencjał, który w sobie masz - stwierdził Jackson.

Jane, choć jest córką słynnego aktora, zachowuje się jak zwykła dziewczyna. Tata nie jest jakimś ekstrawaganckim celebrytą, więc moje dorastanie było w miarę normalne. W miarę - śmiała się Jane Carrey. Nie było mi jednak łatwo znaleźć swoje miejsce, będąc w cieniu kogoś takiego- dodała początkująca piosenkarka, która na co dzień pracuje jako kelnerka.

Jim Carrey kiedy dowiedział się o sukcesie córki, powiedział, że cieszy się jej szczęściem. Nie mogę się doczekać aż świat zobaczy, jaka jest cudowna - skomentował występ Jane na castingu.

Zobacz występ Jane Carrey w programie "American Idol"