Bryan Adams wraca do Polski! Kanadyjski rockman wystąpi 5 maja 2018 roku w hali Torwar w Warszawie. Będzie to kolejna okazja, by usłyszeć na żywo jego największe hity, na czele z niezniszczalną balladą "(Everything I Do) I Do It for You".

Fantastyczna kariera Bryana Adamsa trwa już 4 dekady. Artysta debiutował pod koniec lat 70., a do wielkiej sławy katapultował go album "Reckless" z 1984 roku, który przyniósł takie przeboje, jak "Run to You", "Heaven" czy "Summer of ‘69". 

W kolejnej dekadzie dorobek Bryana Adamsa wzbogacił się o mega-hity "(Everything I Do) I Do It for You", "Please Forgive Me", "Have You Ever Really Loved a Woman?" oraz "All for Love" - ten ostatni nagrany wspólnie z Rodem Stewartem i Stingiem. 

Jego ostatni jak dotąd, 13. w dyskografii album studyjny "Get Up" ukazał się w 2016 roku. Łączny nakład wszystkich płyt wokalisty liczony jest w dziesiątkach milionów egzemplarzy.

Bryan Adams jest Kawalerem Orderu Kanady, członkiem Canadian’s Walk of Fame, ma też w dorobku pokaźną kolekcję nagród, na czele z Grammy, kilkukrotnie był nominowany do Oscara i Złotych Globów.

Bilety na majowy koncert na Torwarze będą do kupienia od czwartku 19.10 na stronie www.eventim.pl, w cenie od 199 zł.