Pięć osób zostało poszkodowanych w wypadku busa na Mazowszu. Chwilę później dotarła nas na Gorącą Linię RMF FM informacja o wypadku w Lubochni na A1. Ok. godziny w 17:00 do wypadku doszło także w Warszawie. Kierowca opla uderzył tam w nieoznakowany radiowóz.

5 osób trafiło do szpitala po zderzeniu nieoznakowanego policyjnego samochodu i osobówki na warszawskiej Ochocie. Poszkodowani to trzej policjanci i konwojowany mężczyzna oraz kierowca opla, w który uderzył samochód policyjny.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu Bitwy Warszawskiej i Białobrzeskiej. Trwa wyjaśnianie, który z samochodów wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i czy policjanci jechali na sygnale.

Pięć osób zostało rannych w wypadku busa w Dąbrowie między Zwoleniem a Lipskiem na Mazowszu. Z nieustalonych jeszcze przyczyn samochód wjechał tam do rowu. Busem jechało 6 osób, pięć z nich trafiło do szpitala. Były przytomne - powiedział nam Paweł Niewczas ze straży pożarnej w Lipsku.

Kierowcy muszą liczyć się też z utrudnieniami na drodze ekspresowej S8 w powiecie tomaszowskim w Łódzkiem. W Lubochni ciężarówka uderzyła w bariery ochronne i ekrany akustyczne. Pas awaryjny oraz wolny w stronę Wrocławia będą zablokowane co najmniej do 16.30 i w związku z dużym ruchem, w tym miejscu spodziewajcie się korka.

(j.)