Pościg za kierowcą skradzionego land rovera koło Cedyni w Zachodniopomorskiem. Po tym, jak mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli drogowej, ujęli go wspólnie polscy i niemieccy policjanci. Informację o tym zdarzeniu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Pościg za kierowcą skradzionego land rovera koło Cedyni w Zachodniopomorskiem. Po tym, jak mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli drogowej, ujęli go wspólnie polscy i niemieccy policjanci.  Informację o tym zdarzeniu dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.
Zdj. ilustracyjne /Michał Dukaczewski (RMF FM) /Archiwum RMF FM

Zatrzymany to 25-letni Litwin. Auto, które prowadził zostało najprawdopodobniej skradzione w Hamburgu - świadczą o tym numery rejestracyjne.

Kierowca minął kontrolę po niemieckiej stronie granicy i przejechał przez kolczatkę, która uszkodziła oponę auta. Gdy już nie mógł prowadzić, uciekał pieszo. Został zatrzymany pod Cedynią, około 5 kilometrów od niemieckiej granicy.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(mn)