Panczenistka Natalia Czerwonka wjechała na rowerze pod ciągnik. Do wypadku doszło podczas treningu w Spale w województwie łódzkim. Łyżwiarka została przewieziona do szpitala w Łodzi. Ma uraz kręgosłupa i głowy. Informację o wypadku Czerwonki dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Poważny wypadek wicemistrzyni olimpijskiej w łyżwiarstwie szybkim. Natalia Czerwonka jadąc na rowerze prawdopodobnie uderzyła w traktor. Do wypadku doszło podczas treningu w Spale.

Jak udało nam się dowiedzieć, nasza wicemistrzyni olimpijska z Soczi ma złamane trzy kręgi. Przebywa w szpitalu. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

"Człowiek planuje pół roku do przodu, cały sezon, poszczególne dni i treningi. Tyle miałam w planie. Górski Wyścig Wałbrzyski, obóz z kolarkami torowymi, MP na torze w Pruszkowie i wiele planów na sukcesy na ten sezon. Proponuję żyć z dnia na dzień, nie planując za dużo w życiu....kręgosłup połamany + 12 szwów= zderzenie z traktorem" - napisała Natalia Czerwonka na swoim profilu na Facebooku. I dołączyła zdjęcie.

Natalia Czerwonka to srebrna medalistka Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi. Dwukrotna medalistka mistrzostw świata w drużynie w 2012 i 2013 roku.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(j.)