Rano we wtorek na węźle Konotopa na Mazowszu zapalił się samochód. Na miejsce przyjechali strażacy, którzy ugasili auto. W środku nikogo nie było. Potem, na jezdni estakady znajdującej się poniżej, strażacy znaleźli ciało kobiety.

Do wypadku doszło około godz. 4.10. Dyżurny stanowiska kierowania komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Błoniu otrzymał zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego na węźle Konotopa - powiedział Kazimierz Jaworski ze straży pożarnej dla powiatu warszawskiego-zachodniego.

Dodał, że po dojeździe na miejsce strażacy zastali palący się pojazd. W środku nie było kierowcy. Przystąpiono do działań gaśniczych. W ich trakcie odnaleziono na jezdni estakady znajdującej się poniżej ciało. Okazało się że jest to kobieta z tego samochodu. Była poparzona - poinformował Kazimierz Jaworski. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe. Lekarz stwierdził zgon.

Okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.