Kwiaty, rajstopy, kawa - w latach PRL-u takie prezenty najczęściej dostawały panie. A jak swoje święto chciałyby spędzać współczesne kobiety? Jakie są wasze propozycje na perfekcyjny Dzień Kobiet? Piszcie na Gorącą Linię RMF FM.

Oto propozycja od Xanadu99:

8:15 jesteś budzona pocałunkami i pieszczotami

8:30 ważysz 2 kilo mniej niż dzień wcześniej

8:45 śniadanie w łóżku - sok ze świeżych owoców i croissanty

9:10 rozpakowujesz prezenty, np. drogie klejnoty wybrane przez uważnego partnera

9:15 gorąca kąpiel z olejkami pachnącymi

10:00 lekki workout w fintess-clubie z twoim przystojnym, dowcipnym personal trainer

10:30 manicure, pielęgnacja twarzy, mycie włosów, odżywka do włosów

12:00 widzisz eks-żonę, -sympatię twojego partnera i stwierdzasz, że przytyła 7 kg

13:00 shopping z przyjaciółmi, karta kredytowa bez limitu

15:00 drzemka popołudniowa

16:00 3 tuziny róż zostają dostarczone z karteczką od tajemniczego wielbiciela

16:15 lekki workout w fintess-clubie, potem masaż, miły, przystojny masażysta stwierdza, ze rzadko masował takie perfekcyjne ciało

17:30 przymierzasz outfit z designer-clothes i przed dużym lustrem robisz mały pokaz mody dla siebie samej

19:30 kolacja przy świeczkach dla 2 osób, następnie tańce i dużo komplementów

22:00 gorąca kąpiel (sama)

22:50 zostajesz zaniesiona do łóżka, świeża, wykrochmalona pościel

23:00 czułe pieszczoty

23:15 zasypiasz w silnych ramionach

Hania: "Rajstopy, goździki, pocałunki? Nie, po prostu budzę sie rano, zjadam śniadanie, wsiadam w autko i jadę przed siebie. Po drodze z pracy zabieram mojego faceta i jedziemy gdzie nas wzrok poniesie :) Spacer, kto wie, może jakiś piknik i to nic, że zimno, ten dzień jest moją radością i gorące serce rozpuści każde lody :)."
Anna: "W tej zaganianej codzienności, ciągłym braku czasu, ja najchętniej spędziłabym Dzień Kobiet ze swoją rodziną, mężem i synkiem w miejscu, gdzie nie będzie zegarka, nie będę się nigdzie spieszyła, będę miała czas tylko dla siebie i dla nich, bez telefonów, pilnych maili, itp. Moje marzenie, niespełnione od kilku sezonów, to spędzenie Dnia Kobiet w górach, w pięknym słońcu, w otoczeniu bliskich."
Olga: "Idealny Dzień dla Kobiet to luksus bycia z rodziną w całości, bez ciągłego pośpiechu, w jakimś "magicznym miejscu", gdzie dzieciaki są zadowolone, a mama nie musi się kłopotać o elementy egzystencji typu jedzenie itp. Spokój , luzik i drink z palemką , a może pod palemką… no cóż to jak kto lubi."
Joanna: "Mój wymarzony Dzień Kobiet to dzień zwyczajny, ale taki przepełniony ciepłem, miłością i erotyzmem. Wracam z pracy, mój mężczyzna wita mnie fajnym obiadkiem (mogą to być placki ziemniaczane, które uwielbiam, lecz nienawidzę robić). Potem np. kawka, ciasteczko raczej wykwintniejsze niż placki... :) . Potem dobre winko, oliwki, masaż stóp i sto cudownych słów od mojego mężczyzny, po usłyszeniu których poczuję się najpiękniejszą kobietą na świecie. Tak niewiele, a zarazem tak wiele...dla kobiety."
Jrozynek: " Na pewno śniadanie do łóżka z kwiatkiem , później kosmetyczka, paznokcie, zabiegi na twarz , fryzjer. Później jakieś małe zakupy (coś na wieczór) a na zakończenie miłego dnia kino z romantykiem i kolacja przy świecach."

Kwiaty najlepszym prezentem - wynika z danych IBOR

Z danych Instytutu Badania Opinii RMF FM wynika, że 52 procent pań chciałoby dostać kwiaty z okazji Dnia Kobiet. Co czwarta - chciałaby być zaproszona przez partnera na romantyczną kolację. 12 procent liczy na kosmetyki.

Jak Ty chciałabyś obchodzić Dzień Kobiet?

Jaki jest Twój pomysł na prezent dla Twojej kobiety?

Piszcie na Gorącą Linię RMF FM

RMF24.pl on Facebook