"13 lipca 2004 roku razem z kolegą po kilku godzinach czekania w deszczu i mżawce doczekaliśmy się na trening kadry na Wielkiej Krokwi. To było niesamowite uczucie uczestniczyć w pracy Mistrza. Autograf dostałem już po treningu"- napisał do nas jeden z naszych internautów.

"Najbardziej szkoda mi kibiców" - powiedział Adam Małysz po ogłoszeniu decyzji o zakończeniu kariery. Przez kilkanaście sezonów skoczkowi na zawodach towarzyszyły setki tysięcy fanów. Czy byłeś jednym z nich? Co Ci najbardziej utkwiło w pamięci? Czekamy na Twoją relację, przyślij zdjęcia i filmy. Najciekawsze fotografie chcemy zebrać i wydać w specjalnym albumie. Wręczymy go Adamowi Małyszowi podczas zawodów w Zakopanem 26 marca.

"Uderzył mnie profesjonalizm i powaga z jaką Adam Małysz podchodzi do treningu. Wcale nie odcinał się od towarzyszących mu kibiców. Rozmawiał z nimi podczas podchodzenia do wyciągu, odpowiadał na pytania, nie bronił się przed robieniem zdjęć. Autograf zdobyłem po treningu. Udało mi się wtedy zdobyć też autograf ówczesnego trenera kadry Heinza Kuttina i Łukasza Kruczka - napisał mmichalak.

1. Wyślij informację SMS-em lub zdjęcia MMS-em na numer Gorącej Linii:


600 700 800

2. Możesz też wysłać zdjęcia i filmy e-mailem:


fakty@rmf.fm

3. Możesz skorzystać ze specjalnego formularza.