"Najbardziej szkoda mi kibiców" - powiedział Adam Małysz po ogłoszeniu decyzji o zakończeniu kariery. Przez kilkanaście sezonów skoczkowi na zawodach towarzyszyły setki tysięcy fanów. Czy byłeś jednym z nich? Co Ci najbardziej utkwiło w pamięci? Czekamy na Twoją relację, przyślij zdjęcia i filmy. Najciekawsze fotografie chcemy zebrać i wydać w specjalnym albumie. Wręczymy go Adamowi Małyszowi podczas zawodów w Zakopanem 26 marca.

"Adam naprawdę zasłużył na ten zaszczyt, żeby zakończyć karierę akurat 3 marca na skoczni w Oslo. Jestem wielkim kibicem i fanem Adasia i życzę mu naprawdę powodzenia i wielu sukcesów w jego karierze jeszcze. Kochamy Cię, Adam" - napisał Damian.
Majkel napisał: "Z Adamem kojarzy mi się to co najpiękniejsze, z nim zdałem gimnazjum, liceum, a teraz skończyłem studia. Adamowi należy się ten odpoczynek, bo czekają na niego jego ukochani kibice, córka i żona, a po za tym musi postarać się o małego następcę :). Małysz jest naprawdę fenomenem, przez te 10 lat dodawał nam otuchy w piątki, soboty czy niedziel, skromny chłopak, który potrafi zejść ze sceny niepokonany! Powodzenia Adam!!!!"
1. Wyślij informację SMS-em lub zdjęcia MMS-em na numer Gorącej Linii:


600 700 800

2. Możesz też wysłać zdjęcia i filmy e-mailem:


fakty@rmf.fm

3. Możesz skorzystać ze specjalnego formularza.