Dziennikarze z amerykańskiego Denver mają dzisiaj zobaczyć film, na którym widać żywego kosmitę! Obiecał im to 54-letni Jeff Peckman, który żąda od władz miejskich powołania specjalnej komisji do obsługi wizyt gości z kosmosu.

Peckman twierdzi, że UFO wielokrotnie lądowało w Los Angeles i także krążyło w pobliżu Białego Domu, ale fakty te lekceważono. Stąd jego pomysł, aby miasto Denver jako pierwsze powołało specjalną komisję zajmującą się profesjonalnie goszczeniem przybyszów z kosmosu.

Radni nie do końca są jednak przekonani. Kilka razy pytali Peckmana, czy jego propozycja uchwały jest poważna. Autor twierdzi, że tak i jako dowód swoich teorii ma pokazać dzisiaj dziennikarzom krótki film z żywym kosmitą w roli głównej.

Zdjęcia oglądał już jeden z nauczycieli w szkole filmowej i uznał, że są autentyczne. Na nagraniu widać jak mały ludek zagląda przez okno, mruga oczami i obraca głową. Specjaliści z Hollywood ocenili, że komputerowe stworzenie takiej postaci kosztowałoby 50 tysięcy dolarów. Ma to być kolejny dowód na to, że film jest autentyczny, bo autora nie byłoby na to stać.