Drużyna Kawalerów pokonała 3:1 zespół Żonatych, w którym występowali byli zawodnicy Tarnovii, wychowankowie klubu, grający aktualnie także w innych zespołach.
Pierwszą bramkę dla Kawalerów o godz. 12:12 zdobył Kamil Wilk i jak się okazało był to pierwszy gol w 2020 roku. O dwie minuty wyprzedził uczestnika noworocznego treningu Cracovii - nomen omen Janusza Gola. Do wyrównania w drugiej połowie doprowadził Tomasz Prokop, a bramki na wagę wygranej zdobyli Patryk Dydyk i ponownie Kamil Wilk.
ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pożar kamienicy w Bytomiu. Dach mógł zapalić się od fajerwerków