Do wypadku doszło o godzinie 10.30 w jednej z fabryk Huty Głogów I.
Doszło do gwałtownego rozszczelnienia zbiornika wodnego podczas robót technicznych przy zbiorniku kondensatu, który jest elementem instalacji fabryki siarczanu niklawego - wyjaśniła Anna Osadczuk, pełniąca obowiązki Dyrektora Departamentu Komunikacji KGHM Polska Miedź S.A. Dodała, że dwie osoby zostały ranne i trafiły do szpitala.
Awaria zbiornika wodnego nie wpłynęła na pracę Huty Miedzi Głogów.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mn)