Poszukiwania na Słowacji nie dały rezultatu. Wciąż nie ma śladu po dwójce studentów z Krakowa, którzy wybrali się w Tatry ponad tydzień temu. Olga i Kuba planowali wycieczkę w słowackie góry. Zrozpaczeni rodzice sami starają się odnaleźć ich na Słowacji.

Do tej pory nie natrafiono na żaden ślad. Polscy ratownicy od rodziców poszukiwanych studentów dowiedzieli się, że wspominali oni o Jaworzynie i Lodowej Przełęczy. To miejsca położone po słowackiej stronie Tatr – mówi zastępca naczelnika TOPR Edward Lichota: Natychmiast tę wiadomość przekazaliśmy słowackim kolegom. Trójka słowackich ratowników razem z psem wyruszyła w niedzielę w ten teren. Niestety nie natrafili na ślad Polaków. Posłuchaj relacji reportera RMF FM Macieja Pałahickiego:

Warunki w Tatrach nie sprzyjają poszukiwaniom, ani nawet wychodzeniu w wyższe partie gór. Wieje silny wiatr, a szlaki są częściowo oblodzone i zaśnieżone. Słowaccy ratownicy przeszukali już Dolinę Jaworową. Od poniedziałku chcą przeczesywać kolejne doliny i spieszą się, bo w górach znów ma sypać śnieg.