Zdecydowana większość osób, która wzięła udział w sondzie, popiera naszą ustawodawczą inicjatywę i chce odgórnego wprowadzenia cudu. Ustawę O sposobach osiągania cudu poparło w internetowym głosowaniu aż 85 procent z Was. Zaledwie 15 procent to niedowiarki.

Oto Wasze komentarze (pisownia oryginalna):

gorąco popieram! zbierzcie podpisy i do sejmu z tym! :D

Oby tak dalej...... należałoby dodać jeszcze projekt delegalizacji wszystkich oszołomskich , siejących ferment, podjudzających do nietolerancji i nawołujących do wsteczniactwa partii!!!

Popieram i życzę przegłosowania na "tak"...... i podpisu pod projektem Wielkiego-Małego Kwa-Kwa

Dopiszcie jeszcze, żeby każdy obywatel przychodził do pracy pierwszy a wychodził ostatni.

By żyło sie lepiej ... ;-)

Tylko to Nam zostało.

Brakuje mi jednak wpisu, aby każdy Obywatel zarabiał powyżej średniej krajowej ;)

Kiedy cud, o którym marzymy stanie się rzeczywistością? :)

Brakuje zapisu o 22% podatku vat od wygenerowanego cudu

tylko trzeba natychmiast dodać zapis o rozwiązaniu sejmu i senatu oraz PISuarowskiego prezydenta

nie wiem o co ten szum z ustawą ,przecież sen o Irlandii się spełnia

-mamy przecież już pogodę jak na wyspach

no dla mnie rewelacja :)

Poczekajmy 4 lata

Wnoszę o przyznanie urlopów wychowawczych na kota, psa oraz inne zwierzątka domowe.

Mam nadzieję, że tego cudu nie opodadkują!

Już dawno temu powinna się pojawić, gdzieś tak około 1989 w okolicach pierwszej pentady czerwca.

Popieram teraz rząd Donalda Tuska tak jak i popierałem go za czasów Kaczyńskich. Premier Tusk nie obiecywał nam cudu z dnia na dzień, ale przekonywał nas że Polska zasługuje na lepsze czasy. PO rządzi zaledwie 3 miesiące, nie oczekujmy od nich aby ich plan zadziałał błyskawicznie.. Na to potrzeba trochę więcej czasu niż kilkadziesiąt dni. Myślę, że jest i tak lepiej jak było, choćby dlatego że "nie najemy" się wstydu jak to było w poprzednim rządzie.

Dodałabym jeszcze coś na temat najniżej zarabiających np.:pracowników handlu wielkopowierzchniowego.W hipermarketach zatrudnia sie za minimalną a pracuje ponad siły.Pracowników raczej ubywa a klienci się wkurzają,że musza stać w kolejkach i rycza na te biedne kasjerki jakby one coś były winne.

bardzo, bardzo EKONOMICZNY pomysl!!!

a może dla odmiany pochwalicie kogokolwiek?

DORADCÓW O POŁOWĘ, ...

WNIOSKUJĘ O TYLU POSŁ,ÓW ILE WOJEWÓDZTW. ZMIEJSZENIE LICZYBY DORADCÓW O POŁOWĘ, CÓŻ JEŻELI BRAK KOMPETENCJI PREMIEROWI LUB PREZYNENTOWI MOGĄ ZREZYGNOWAĆ. bRAK AKTYWNOŚCI PRZEZ POSŁA W ŻYCIU POLITYCZNYM KRAJU ROZLICZAĆ BRAKIEM DIETY. JA ZA DARMO NIC NIE DOSTAJĘ ;)

Zabierzcie się za coś pożytecznego

Ta ustawa to rzeczywiście cud !

Rewelacyjny pomysł, popieram :))

JESTEM ZA I TO STANOWCZO MOŻE TO COŚ W KOŃCU ZMIENI W NASZYM ŻYCIU.

TAK SIĘ ZŁOŻYŁO,ŻE CHCIAŁBYM ABY CUD SIĘ WYDARZYŁ...ALE TO CHYBA RACZEJ NIE MOŻLIWE...JESTEM CZŁOWIEKIEM NA WÓZKU Z ZASIŁKIEM 340 ZL...Z TEGO KOMORNIK ZABIERA MI 190 NA ALIMENTY...CORAZ BARDZIEJ MYŚLI MOJE KIERUJĄ SIĘ KU NAJPROSTSZEMU ROZWIĄZNIU... CUD SIĘ RACZEJ NIE WYDARZY A JA I TAK NIKOMU NIE JESTEM POTRZEBNY...

Brak mi w tej ustawie wymogu regularnego osiągania orgazmu pod karą grzywny...

Ta ustawa nie przejdzie w sejmie. Jest ona bardzo kontrowersyjna. Moim zdaniem należy ją najpierw przesłać do odpowiednich komisji watykańskich, aby została wpisana do Księgi Cudów. Wtedy Sejm bądzie ją musiał przyjąć, a ja zagłosuję na TAK.

Tusk z bazin

robicie sobie jaja a NARUD gore

Cudem będą uczciwi ludzie w Sejmie, Rządzie i Samorządach, a wtedy reszta jest do zrobienia

A dlaczego nie ma tam zapisów likwidujących małe i niewygodne samochody? Albo zakazu śpiewania dla Szymona Wydry?

Polacy zaczna wracac z emigracji!...ale do czego. Moj kolega jest farmaceuta, ktory przez ostatnie lata pracowal w Anglii, teraz wrocil do Polski i przez ostatnie dwa miesiace siedzi w domu bo nie ma pracy. "A przeciez mialo byc tak pieknie..." - spiewal kiedys znany polski zespol. Moze zamiast obiecywac zlote gory i inne, ktos wzial by sie do roboty i udowodnil, zde Polska moze liczyc na cud!!!

Tusk nie powiedział że po 3 miesiącach rządzenia spełnią się cuda. Powiedział że Polskę stać na cud gospodarczy, czyli na duży wzrost gospodarczy. Ale żeby to zrobić trzeba dać ludziom wolność gospodarczą, trzeba premiować pracowitych a nie leniwych. A Wy, niestety, robicie to drugie i takimi akcjami jak "ustawa o cudzie" zniechęcacie ludzi do myślenia. Wolałbym żebyście byli ambitniejszym radiem.

W cuda i rozdawanie pieniędzy wierza tylko łajzy takie jak wyborcy PiS. Uczciwi

i pracowici ludzie wiedza że pierwszy "cud" już się stał. Odsunięto od władzy bolszewików z

PiS, do władzy doszli ludzie którzy dają ludziom nadzieję i odetchnięcie a nie

wieczną awanturę.

Nie popieram. Liberałowie z PO i tak nie uchwalą żadnej ustawy. Nawet "cudownej". Dla rządu Tuska najważniejsze jest trwanie i nic nierobienie. To daje im rekordowe poparcie. Brak ustaw to brak narażania się jakiejkolwiej grupie społecznej. Brak wizji, brak ideologii - ludzie to na razie "kupują", bo jakże inny to styl od PiS-owskiego. Ale tak samo, jak poprzedników, również Donalda Tuska i jego niekompetentną ekipę czeka w końcu niemiła niespodzianka.

I niech Polska rośnie w siłę a ludziom żyje się lepiej.

I tak nic z tego nie wyjdzie. Polsce potrzebni są rozstropni politycy, a nie oszołomy, idioci, kłócący się między sobą...