Najlepiej byłoby wysłać wszystkich naszych „budowniczych” polityków – na boso i pod górkę - taki list od słuchacza RMF FM przyszedł na adres fakty@rmf.fm. Tak komentujecie podaną przez nas informację o honorowym czeskimi ministrze transportu, który po przegranym zakładzie wyruszył w 80-kilometrowy spacer do granicy z Polską.

Monika:

Kogo obwinić za nasze drogi? Oczywiście naszych beznadziejnych polityków. Nigdy nie zrozumiem dlaczego oni są tak bezmyślni, niepoważni, po co pchają się na „stołki”, kiedy nie potrafią na nich „siedzieć”!!! Wszyscy politycy powinni przemierzyć trasę, gdzie powinny być autostrady. Bardzo, bardzo długi czas byśmy odpoczęli od nich, zanim by wrócili. :) :)

Słuchacz RMF FM:

Właśnie doszedłem do wniosku, że najlepiej byłoby wysłać wszystkich naszych „budowniczych” polityków na boso i pod górkę.

Piotr z okolic Rzeszowa:

Na temat budowy dróg powiedzieliście już chyba wszystko, co można. Jak jest wszyscy widzimy – tragedia. Ja mam zupełnie inną propozycję. W normalnym świecie płaci się ludziom za wykonaną pracę. Prost sprawa – nie robią co do nich należy, nie płacić im. To będzie lepsze niż ewentualne spacery po wirtualnie i medialnie projektowanych lecz niebudowanych drogach.

Jacek C.:

Zresztą po co nam autostrady skoro niedługo będzie tyle świątyń opatrzności, że nie będzie już gdzie budować autostrad. W tym nasi politycy są niezastąpieni.