Na balkonie jednego z domów studenckich Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie znaleziono ciało młodej kobiety - dowiedział się reporter RMF MAXXX Przemysław Mzyk. Policja informuje, że to 20-letnia obywatelka Portugalii. "Nie była studentką AWF-u. Ustalamy co tam robiła i czy była studentką innej warszawskiej uczelni" - powiedziała PAP rzeczniczka Komendy Rejonowej Policji Warszawa V podinsp. Elwira Kozłowska.

Policjantów o znalezieniu zwłok młodej kobiety  na balkonie budynku nr 21 przy ulicy Marymonckiej przed godz. 8 zawiadomił pracownik uczelni. 

Podinsp. Elwira Kozłowska wskazała, że na miejsce pojechali policjanci oraz wezwano ratowników, którzy potwierdzili zgon kobiety. Według ustaleń policji, kobieta była 20-letnią obywatelką Portugalii. Ustalamy, co się stało i co tam ta kobieta robiła - podkreśliła. 

Policja informuje, że 20-latka nie była studentką AWF-u. Sprawdzamy, czy była studentką jakiejkolwiek innej warszawskiej uczelni - zaznaczyła Kozłowska. Prowadzimy czynności pod nadzorem prokuratury - dodała.

 

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
Opracowanie: