Rosną szanse na wyjaśnienie tajemnicy niedzielnego dramatu w Prusicach. Teść oficera straży granicznej, Jacka F., odzyskał przytomność. Mężczyzna prawdopodobnie widział, jak oficer strzela do swoich najbliższych.

Stan chorego nie pozwoli jednak w najbliższym czasie na jego przesłuchanie. Na pewno nie w tym, ani nie w przyszłym tygodniu – mówią lekarze. Według nich, mężczyznę będzie można przesłuchać w ciągu kilku tygodni.

Teść Jacka F. i jego żona, która niestety wciąż jest nieprzytomna, są nadzieją prokuratury na rozwikłanie zagadki: Byłoby bardzo dobrze, gdybyśmy mogli przesłuchać bezpośrednich świadków, mielibyśmy tak zwane bezpośrednie źródło tego zdarzenia.

Kolejne wątki sprawy Jacka F., oficera straży granicznej, który w niedzielę w Prusicach strzelał do swoich najbliższych. Reporter RMF rozmawiał z funkcjonariuszami pracującymi z kapitanem F. czytaj więcej

Nie wiadomo jednak co nowego wniesie do sprawy teść Jacka F. Trudno powiedzieć, czy w ogóle pamięta cokolwiek z niedzielnego popołudnia. Lekarze nie chcą zdradzić, jaki jest stan jego pamięci. O powściągliwość w udzielaniu informacji prosiła rodzina poszkodowanych osób.