RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Podpalacz grasuje, a policja...

Autor: Publikacja: Poniedziałek, 17 marca (09:43) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Lokatorzy kamienic przy ulicy Wschodniej w Łodzi żyją w ciągłym zagrożeniu - są przekonani, że grasuje podpalacz. W ubiegłym tygodniu paliło się pod numerem 18 i było to już piąte takie zdarzenie w tej okolicy. Ostatni pożar na szczęście obył się bez ofiar, przed Bożym Narodzeniem w płomieniach zginęły w tym budynku 3 osoby.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: