Kochasz miasto, w którym mieszkasz? Chcesz, by inni dowiedzieli się za co? Weź w dłoń kamerę, telefon, tablet - i nakręć film, który sprawi, że Twoim miastem zachwycą się także inni. Przy okazji możesz wygrać fantastyczne nagrody!

Opowiedz nam o swoim mieście obrazem i dźwiękiem. Pokaż, z czego jesteś dumny. Może to unikatowe zbiory muzealne, atrakcyjne zabytki, nowoczesna architektura. Albo urokliwe zakątki, zapierające dech w piersiach widoki, niepowtarzalne uliczki i place... Jeśli wyjątkowy klimat w Twoim mieście tworzą jego mieszkańcy - przedstaw nam ich. To zapaleni społecznicy, niekonwencjonalni artyści, lokalni twórcy, pasjonaci...?

[O szczegółach naszej akcji przeczytasz TUTAJ]
Czekamy na multimedialne wizytówki Waszych miast! To między innymi na ich podstawie co tydzień wybieramy miejscowości, które w wakacyjne piątki odwiedza ekipa RMF FM i TVP Info.

Pod koniec wakacji 29 sierpnia specjalne jury wybierze trzy najlepsze klipy. Ich autorzy wraz z osobą towarzyszącą spędzą weekend w BUKOVINA Hotel Terma Spa w Bukowinie Tatrzańskiej. Uczestnikom konkursu będziemy także wręczać upominki od RMF FM! Jest więc o co walczyć! 

[Zapoznaj się także z REGULAMINEM konkursu]

Wasze multimedialne zaproszenia publikujemy na rmf24.pl i tvp.info. Te najciekawsze będziecie także mogli zobaczyć na antenie TVP Info.