Właściciel luksusowego wycieczkowca wpadł na nietypowy pomysł promocji. Wnętrze statku zostało sfotografowane i trafiło na Google Street View. Zdjęcia są tak zachwycające, że można na chwilę uwierzyć, iż jest się pasażerem tego wycieczkowca.

Firma Royal Caribbean International zajmująca się organizacją wycieczek gigantycznymi wycieczkowcami zdecydowała się na współpracę z Google, żeby ułatwić potencjalnym klientom decyzję o zakupie biletu.

Największy pasażerski statek "The Allure of The Seas" był fotografowany przez ponad 60 godzin. 12 fotografów robiło zdjęcia w różnym oświetleniu, pod różnym kątem, żeby jak najlepiej oddać urok wycieczkowca. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania.

"The Allure of The Seas" został zbudowany w 2009 roku dla amerykańskiego armatora za 1,2 miliarda dolarów. Na jego pokładzie znajdują się liczne bary, restauracje, teatry i ścianki wspinaczkowe. Jednorazowo może zabrać ponad 6 tys. pasażerów.

Więcej zdjęć wycieczkowca można znaleźć TUTAJ.

Street View jest funkcją Map Google, która pozwala użytkownikom wirtualnie podróżować po świecie, oglądając miejsca na zdjęciach panoramicznych z perspektywy przechodnia.

Zdjęcia publikowane w ramach usługi Googla mają nie naruszać naszej prywatności, więc twarze przechodniów czy tablice rejestracyjne samochodów są zamazane.