Fani kotów i psów prześcigają się w pomysłach, żeby zadowolić swoich czworonogów. W Berlinie można zabrać kota do kawiarni, a w USA powstała telewizja specjalnie dla psów.

W Berlinie powstała kawiarenka dla...kotów. Wstęp do niej mają właściciele wraz ze swoimi pupilami. Dla kotów przygotowano specjalne miejsca do odpoczynku i zabawy. W tym samym czasie, ich właściciele mogą np. napić się kawy.

Kawiarenka Pee Pee's KatzenCafe - to pierwsze tego typu miejsce w Berlinie. Koty mogą leżeć, biegać czy bawić się z innymi czworonogami. Jednak co najważniejsze - psy mają tam wstęp wzbroniony. Mruczki mogę więc swobodnie oddawać się zabawom.

Jednak koty to nie jedyne zwierzęta, o których myślą ich właściciele na całym świecie. Dog TV - to pierwszy kanał telewizyjny dla czworonogów, który po fazie testów jest już dostępny w całych Stanach Zjednoczonych. Za 5 dolarów miesięcznie można zapewnić psu odpowiednią dawkę rozrywki i wyciszenia za każdym razem, gdy zwierzę musi zostać samo w domu.

Telewizja ma kolory dopasowane do widzenia przez psy. Dzięki temu zwierzęta mogą korzystać z uroku oglądania telewizji i nie męczą swoich oczu.