Miłośnicy adrenaliny na ten moment czekali z niecierpliwością. 21 maja oficjalne otwarto sezon w Energylandii - największym i najpopularniejszym parku rozrywki w Polsce. Po długiej przerwie związanej z obostrzeniami koronawirusowymi, będzie w końcu można korzystać z atrakcji obiektu!

Zgodnie z decyzją rządku parki rozrywki na świeżym powietrzu mogą działać od 21 maja przy zachowaniu 50 proc. obłożenia.

Wielkie otwarcie Energylandii zaplanowano na 21 maja. Od piątku park będzie otwarty codziennie od godziny 10:00 do 18:00, aby wszyscy goście mogli bez problemu skorzystać z wybranych przez siebie atrakcji, uczestniczyć w widowiskach oraz swobodnie i przyjemnie spędzić czasu na terenie obiektu.   

W Energylandii znajduje się ogrom atrakcji, w sumie aż 94. Park podzielony jest na strefy - Bajkolandia, Strefa Familijna, Smoczy Gród, Strefa Ekstremalna oraz Park Wodny. Każda z nich posiada ogrom zjeżdżalni, kolejek, obiektów i widowisk.

Wraz z otwarciem parku zaplanowano wprowadzenia zupełnie nowych atrakcji, takich jak cała strefa Aquatlantis.

Co oferuje Energylandia?

Dla dzieci w wieku od 2 do 6 roku życia dostępne są, aż 22 atrakcje. Do najbardziej popularnych należą - Dragon Adventure, Viking Ride, Funny Cars i Big Milk Water Park. 

Na zwiedzających preferujących nieco spokojniejsze, relaksujące i odprężające spędzanie czasu w Energylandii czekają zajmujące pokazy, niepowtarzalne widowiska, jak również kawiarnie, baseny, leżaki i moc innych form odpoczynku w radosnej atmosferze parku.

Energylandia to miejsce rodzinnych wycieczek i spotkań ze znajomymi.  Z myślą o stworzeniu miejsca posiadającego angażujące zabawy w gronie najbliższych zaprojektowana została strefa familijna, a w niej Anaconda, Jungle Adventure, Atlantis i wiele innych atrakcji rodzinnych pozwalających na budowanie więzi i rozrywkę dla całej grupy.

Odważni zwiedzający i fani ekstremalnych doznań z pewnością nie będą nudzić się na terenie parku. Mają do wyboru jedne z najbardziej znanych i imponujących atrakcji, takich jak Hyperion, Zadra, Tsunami Drop, Space Booster czy Aztec Swing. Szeroki wybór kolejek, roller coasterów i pozostałych obiektów o charakterze ekstremalnym zadowoli wszystkich zwolenników zabawy z nutą adrenaliny i ogromem ekscytacji.

Zakupu biletu do ENERGYLANDII można dokonać online TUTAJ>>>.

Park pozwala na realizację "bonu turystycznego". Można z niego skorzystać, dobierając dodatkowo minimum jedną usługę w formie noclegu czy posiłku.