To był ostatni pokaz Victoria's Secret z udziałem Adriany Limy. Słynna modelka po 19 latach postanowiła rozstać się ze znaną marką.

Adriana Lima to jeden z najsłynniejszych "Aniołków Victoria's Secret". Brazylijska piękność chodziła na pokazach tej marki od 1999 roku. I choć sama zdecydowała, że w czwartek pokazuje się po raz ostatni na wybiegu producenta luksusowej damskiej bielizny, to nie potrafiła ukryć łez wzruszenia.

Po pokazie Lima opublikowała na Instagramie wpis, w którym podziękowała Victoria's Secret za 19-letnią współpracę:

Droga Victorio, dziękuję ci za pokazanie mi świata, dzielenie się sekretami i co najistotniejsze, nie tylko podarowanie mi skrzydeł, ale także nauczenie mnie, jak latać.

O tym, że Lima chce zrezygnować z pokazów Victoria's Secret mówiło się już od pewnego czasu. W jednym z postów w mediach społecznościowych stwierdziła, że "nie chce się już rozbierać bez powodu".

Adriana Lima to brazylijska modelka, urodzona 12 czerwca 1981 w Salvadorze. Ma także korzenie francuskie, portugalskie, amerykańskie i karaibskie. 

Chodziła po wybiegach na pokazach wielu znanych projektantów - m.in. takich jak Vera Wang, Emporio Armani, Giorgio Armani, Fendi, Ralph Lauren czy Valentino. 

(m)

Elle