Jesteś fanem siatkówki? Chcesz zobaczyć mecz biało-czerwonych z Brazylijczykami w nowej Kraków Arenie? Możesz zdobyć bilety na mecz Ligi Światowej! Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie. Przygotowaliśmy dla was dwa dwuosobowe zaproszenia na to spotkanie. Zwycięzców poznamy w samo południe.

Liga Światowa to w tym sezonie dla Polaków bardzo ważny element przygotowań do mistrzostw świata, które pod koniec sierpnia rozpoczną się w naszym kraju. Jak spiszą się Bartosz Kurek, Łukasz Żygadło, czy Mariusz Wlazły w starciu z ekipą "Canarinhos"? Możesz zobaczyć to na własne oczy i wraz z innymi kibicami głośno odśpiewać hymn siatkarskiej kadry, czyli "Pieśń o Małym Rycerzu".

Co trzeba zrobić? Do poniedziałku (16 czerwca) do godziny 10.00 czekamy na wasze wiersze i rymowanki. Uwaga - w tekście musicie oczywiście wspomnieć o naszych siatkarzach, ale też nie możecie zapomnieć o gospodarzu tego meczu czyli Krakowie! Liczymy na waszą inwencję, humor i pomysłowość. Przyda się też szczypta siatkarskiej wiedzy.

Zadanie nie jest proste, ale chyba warto się postarać, prawda? Nagrodą dla zwycięzcy jest podwójna wejściówka na mecz. Nie gwarantujemy pokrycia kosztów transportu i noclegu.

*Zakończyliśmy przyjmowanie Waszych propozycji. Jest ich naprawdę sporo. Zwycięzców poznamy o 12, po naradzie redakcyjnego jury.