Po fantastycznym zwycięstwie nad Chorwacją nasi szczypiorniści zagrają w piątek w półfinale mistrzostw świata z gospodarzami turnieju - Katarem. Zwycięstwo pozwoli im powalczyć o złoto. Czego w tym momencie potrzebują najbardziej? Naszego głośnego wsparcia! RMF FM, TVP INFO i miasto Kraków zapraszają do największej strefy kibica w Polsce. Wspólnie będziemy oglądać ten pojedynek na olbrzymim telebimie.

Polscy piłkarze ręczni pokonali Chorwatów i awansowali do półfinału mistrzostw świata, w którym zmierzą się z Katarczykami. "Wiedzieliśmy, że może pięknej piłki ręcznej nie będziemy grali, ale wolą walki można zdziałać cuda i przenosić góry" - mówił po meczu Michał Jurecki -... czytaj więcej

Ekran będzie miał ponad 24 metry kwadratowe. Stanie na krakowskim Małym Rynku. Bezpośrednia transmisja zacznie się o godz. 16:30. Warto będzie jednak do nas dołączyć nawet kilka godzin wcześniej, by śledzić na telebimie przekaz TVP SPORT. Już przed godz. 12 po raz pierwszy z reporterami w strefie kibica połączy się natomiast TVP INFO.

Specjalny program w RMF FM wprost z Małego Rynku poprowadzą Kamil Baleja i Kasia Wilk. Nie zabraknie m.in. rozmów z rodzinami piłkarzy grających na mistrzostwach. Swoją obecność potwierdziły już gwiazdy krakowskiego sportu i kultury. W Faktach RMF FM znajdą się z kolei zarówno relacje z Kataru, gdzie jest nasz specjalny wysłannik, jak i z krakowskiej strefy kibica.

A w ramach walki z katarem - kibice będą mogli napić się rozgrzewającej herbaty, dostaną żółto-niebieskie gadżety i specjalne rozgrzewające czekoladki.

Strefa, która zacznie działać w piątek czasie meczu półfinałowego, będzie również otwarta w niedzielę 1 lutego. Wspólnie obejrzymy mecz Polaków o medal. Mamy nadzieję, że złoty!

Wraz z RMF FM, TVP INFO i miastem Kraków do strefy kibica zapraszają firmy City i Magillo.

(MRod)