RMF FM kończy 24 lata! RMF 24 - jest wprawdzie o wiele młodsze - ale w Nowy Rok weszło z dodatkową energią. Także dzięki Wam! Na Facebooku jest z nami już ponad 100 tysięcy osób, a na Twitterze - 10 tysięcy! Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy kolejnych fanów. Nie chcecie, by omijały Was najważniejsze aktualności? Chcecie być na bieżąco informowani o wszystkim, co dzieje się właśnie teraz? Śledźcie profile RMF 24 na portalach społecznościowych!

Z miesiąca na miesiąc nasz fanpage na Facebooku i profil na Twitterze zdobywają coraz większą sympatię. Na Facebooku nasz profil polubiło już ponad 100 tysięcy osób. Jesteśmy tam przede wszystkim dla Was. Nie tylko serwujemy Wam najświeższe i najciekawsze wiadomości czy polecamy fantastyczne galerie zdjęć i filmy. Często Wy sami wykorzystujecie także ten kanał do kontaktu z nami. Podobnie jak poprzez Gorącą Linię RMF FM, przekazujecie nam ważne informacje. Przesyłacie zdjęcia i filmy. Pozostawiacie też swoje opinie - za wszystkie dziękujemy i prosimy o więcej!

DOŁĄCZ DO NAS I POLUB PROFIL RMF 24 NA FACEBOOKU!

Weź udział w zabawie i zdobądź upominek od RMF 24!

Lubisz nasz profil? Z okazji 24. urodzin RMF FM i tego, że jest już z nami ponad 100 tysięcy fanów zapraszamy do zabawy! Mamy dla Was radiowe upominki. Co zrobić, by trafiły właśnie do Ciebie? Przeczytaj TUTAJ!

Śledź nas na Twitterze!

Twitter to obok Facebooka najszybciej rozwijający się serwis społecznościowy. Tutaj śledzi nasz profil już ponad 10 tysięcy osób.

Szukasz najważniejszych informacji politycznych z Polski i ze świata, z showbiznesu i najświeższych opinii dziennikarzy, polityków, ekspertów i gwiazd? Bądź z nami i kliknij "Follow" na twitterowym profilu RMF 24!

Bądź z nami na Google+!

Dodaj nas też do swoich kręgów na Google+!