W weekendowych wydaniach dzienników powraca m.in. sprawa mordercy i pedofila Mariusza Trynkiewicza. Co sądzi o nim ojciec jednej z jego ofiar? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w naszym przeglądzie.

Trynkiewicz zabił jego syna. "Bestia nie panuje nad sobą"

"Fakt" wraca w weekendowym wydaniu do sprawy Mariusza Trynkiewicza - pedofila i mordercy, który w rzeszowskim więzieniu kończy odsiadywać karę za zabójstwo czterech chłopców. Tabloid rozmawiał z ojcem jednego z nich. "Boję się, bo nie wierzę w resocjalizację tego mordercy. Przecież on już mówił wcześniej, że będzie zabijał dalej. Dla mnie to bestia, która nie jest w stanie nad sobą zapanować - mówi "Faktowi" Stanisław Kaczmarek. "Kiedy wyszła na jaw tragedia, poczułem, i czuję do dziś, jakbym stracił nie tylko syna, ale jakby wszyscy ci chłopcy byli moimi dziećmi" - dodaje z bólem.

Dziennikarka obiecywała pomoc rodzinie Dochnala?

Weekendowa "Gazeta Wyborcza" przygląda się procesowi kojarzonej z prawicowymi mediami dziennikarki Doroty K. Kobieta jest oskarżona o to, że powołując sie na wpływy w rządzie Prawa i Sprawiedliwości obiecywała za pieniądze wyciągnąć Marka Dochnala z aresztu. "Byłyśmy osaczone przez masę ludzi hien. Jedną z nich była pani K., która wykorzystała położenie mojej córki" - mówi teściowa Dochnala.