„Wszyscy członkowie w partii by głosowali, byłoby dwóch, może trzech kandydatów. Chodziłoby o to, żeby przedstawić różne postaci polityczne, z różnych obszarów, kogoś bardziej znającego się na sprawach krajowych, kogoś z większym doświadczeniem międzynarodowym… i zobaczyć, który typ kandydata jest dla elektoratu najlepszy”- tłumaczy Adam Hofman pytany, jak mogłyby wyglądać prawybory, w których PiS wyłoniłby swojego kandydata na prezydenta.

"Prawybory w PiS są prawdopodobne, ale nieprzesądzone"- zdradza gość RMF FM w części rozmowy poświęconej odpowiedziom na pytania internautów. "Ja jestem za młody. Nawet gdybym wygrał, nie mógłbym zostać prezydentem RP, w 2015 braknie mi kilku miesięcy. Sprawa jest wykluczona z powodów formalnych"- tłumaczy pytany, czy on byłby gotów startować w prawyborach.

2 PROCENT TO NA WACIKI

"2 procent to na waciki, nie na armię"- mówi Adam Hofman pytany o wczorajsze posiedzenie RBN i projekt zwiększenia wydatków obronnych do poziomu 2 procent PKB

POLSKA MOŻE POMÓC AMERYKANOM, ALE NIE ZA DARMO

Polska pomoc dla USA w walce z Państwem Islamskim to "scenariusz nie do wykluczenia", pod warunkiem "dużej obecności Amerykanów w Polsce"- mówi Adam Hofman. "Jestem przeciwny by robić to w tej chwili, za darmo, ale w ramach pewnej gry można pomagać Amerykanom pod warunkiem, że oni będą pomagać nam"- deklaruje.

Czy jeśli PiS przegra kolejne wybory to Jarosław Kaczyński odejdzie? Jak to jest ze sławnym już zwolnieniem Adama Hofmana, które uniemożliwiło mu pojawienie się w sądzie, ale nie przeszkodziło pojechać na Forum Ekonomiczne w Krynicy? Czy Putin ma chęć na Polskę? Te i inne pytania słuchaczy usłyszał dziś Adam Hofman.

Zobacz jak na nie odpowiedział: