RMF FM wczoraj skończyło 25 lat. Od naszych słuchaczy dostaliśmy najlepszy z możliwych prezentów, dzięki któremu w Nowy Rok wchodzimy z dodatkową energią. RMF 24 jest wprawdzie o wiele młodszy, ale na Facebooku ma już 250 tysięcy fanów! Na Twiterze jest już natomiast z nami ponad 20 tysięcy osób. Dziękujemy!

Nasz profil na Facebooku ruszył w lutym 2010 roku i z każdym miesiącem systematycznie zdobywał Wasze zaufanie. Już rok później lubiło nas 50 tysięcy osób. Pierwsze 100 tysięcy fanów było z nami w grudniu 2013 roku. Przełomowy był pod tym względem ostatni rok. W ciągu niewiele ponad 12 miesięcy dołączyło do nas kolejnych 150 tysięcy osób.

To dowód, że nasza praca jest dla was ważna i gwarancja jej wysokiej jakości. Waszym zainteresowaniem cieszą się zarówno ciekawostki, jak i najświeższe informacje z kraju i ze świata oraz podawane Wam najszybciej najnowsze doniesienia ze świata sportu czy kultury. Dziś tworzymy razem na Facebooku jeden z najpopularniejszych w Polsce fan page'y informacyjnych.

Dziękujemy i zapraszamy kolejnych fanów! Jeśli nie chcecie, by cokolwiek Was ominęło i chcecie na bieżąco być informowani o wszystkim, co dzieje się właśnie teraz, śledźcie profile RMF 24 na portalach społecznościowych.

By docierały do Was wszystkie nasze informacje, nie wystarczy tylko polubienie naszego fan page'u na Facebooku.

Pamiętajcie także o zaznaczeniu opcji "Obserwowanie". Dzięki temu wszystkie nasze wiadomości będą się pojawiały na Waszych tablicach.

Jeśli wskażecie myszą "Lubię to!", możecie także zaznaczyć opcję "Otrzymuj powiadomienia". Damy Wam znać, gdy udostępnimy na profilu nową informację.

Śledź nas na Twitterze!

Prężnie rozwija się także profil RMF 24 na Twitterze. W ciągu ostatniego roku przybyło nam 10 tysięcy nowych followersów. Teraz śledzi nas już ponad 20 tysięcy osób.

Bądź z nami i kliknij "Follow" na twitterowym profilu RMF 24!

(MRod)