Po ostatnich wizytach na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu przyszedł czas na polskie morze! Kołobrzeg jest kolejnym przystankiem na trasie radiowo-telewizyjnego konwoju Twojego Miasta w RMF FM i TVP Info! To już szósty odcinek naszej wspólnej akcji. Opowiemy o lokalnej kuchni i ciekawostkach związanych z Kołobrzegiem, spotkamy się z wypoczywającymi nad Bałtykiem. Odwiedźcie nas! Mamy dla Was mnóstwo niespodzianek, a dwie osoby odjadą na żółto-niebieskich rowerach od RMF FM!

Trafiły do nas dziesiątki zaproszeń z różnych stron Polski. Kilka z nich nadesłaliście znad morza, a najbardziej spodobała nam się rymowanka pani Kamili:

Tutaj życie pięknie płynie, bo nas moczą w Borowinie. Każdemu turyście się marzy - zjeść rybkę i leżeć na plaży! W radiowo-telewizyjnym biegu wpadnijcie do Kołobrzegu!

Walory lecznicze zachwalanej przez panią Kamilę borowiny na pewno przetestujemy na miejscu. Pokonamy również 226 krętych schodów na szczyt kołobrzeskiej latarni, wypłyniemy w morze i spróbujemy lokalnych przysmaków.

A wszystko to już w najbliższą sobotę od godziny 6 na antenach RMF FM i TVP Info.

Mieszkacie w Kołobrzegu lub okolicach? Spędzacie tam wakacje? Bądźcie w sobotę z nami! Zobaczycie radiowe i telewizyjne wozy transmisyjne, przekonacie się, jak wygląda przygotowanie naszego programu od "kuchni".

Przygotowaliśmy też dla Was mnóstwo niespodzianek. Za zgrabnie ułożony wierszyk z wplecionymi nazwami RMF FM i TVP Info dwie osoby otrzymają żółto-niebieskie rowery! Będziemy mieli też dla Was żółtą watę cukrową i wiele gadżetów RMF FM i TVP INFO. Zapraszamy!

Tam byliśmy wcześniej

Kołobrzeg to już szósty przystanek na trasie naszego radiowo-telewizyjnego konwoju. Wcześniej Twoje Miasto było już w Gnieźnie, Fromborku, Lublinie, Łańcucie i Bolesławcu. Zobaczcie. jak się bawiliśmy!

Zaproście nas wierszem!

Wciąż czekamy na kolejne zaproszenia od Was! Co trzeba zrobić, by radiowo-telewizyjna ekipa zawitała właśnie do Waszego miasta? Wystarczy, że wyślecie liczący maksymalnie 140 znaków wierszyk związany z miastem, do którego chcecie nas zaprosić. Najciekawszą rymowankę wybierze specjalne redakcyjne jury złożone z dziennikarzy RMF FM i TVP Info. Miasto, w którym pojawimy się w kolejnym tygodniu, ogłaszamy w Faktach RMF FM w każdą środę o godzinie 12.