Wraz z wakacjami wraca wielka radiowo-telewizyjna akcja Twoje Miasto w RMF FM i TVP Info! W każdą sobotę dziennikarze RMF FM i TVP Info odwiedzą jedno z polskich miast. Wybierzemy je spośród z Waszych propozycji! Wspólnie stworzymy informacyjny projekt multimedialny o największej w kraju skali. Na antenach radia i telewizji odkryjemy dla Was ciekawostki i atrakcje polskich miast. Spotkamy się z ich mieszkańcami, by lepiej ich poznać. W każdym z miast powstanie nasze wakacyjne studio satelitarne, w którym można będzie z bliska przyjrzeć się pracy naszych dziennikarzy.

Twoje Miasto w RMF FM i TVP Info to program, który będziemy nadawać w każdą wakacyjną sobotę od godz. 6 do 12.

Chcemy być blisko Was - Waszych pasji, radości, sukcesów. Pokażemy Wasze miasta i to, co sprawia, że jesteście z nich dumni. Śledźcie nasze relacje na antenach RMF FM i TVP Info. Odwiedźcie nas także w naszym wakacyjnym studio. Zajrzyjcie do wozu satelitarnego i sprawdźcie, jak powstają Fakty RMF FM. Będziemy dla Was mieli radiowe gadżety i nie tylko. Uważnie słuchajcie Faktów RMF FM i śledźcie naszą stronę.

Nasza akcja wystartuje już 27 czerwca. Pierwszy przystanek na naszej trasie to... To zależy tylko od Was. Czekamy na Wasze zgłoszenia. Specjalny formularz znajdziecie poniżej.

Wystarczy, że wyślecie liczący maksymalnie 140 znaków krótki wierszyk związany z miastem, do którego chcecie nas zaprosić. Najciekawszą rymowankę wybierze specjalne redakcyjne jury złożone z dziennikarzy RMF FM i TVP Info. Miasto, w którym pojawimy się w kolejnym tygodniu, będziemy ogłaszać w każdą środę w Faktach RMF FM o godz. 12.

Szczegóły naszej zabawy już niebawem. Liczymy na Waszą inwencję i pomysłowość!

Zachęcamy też do polubienia profilu Twojego Miasta w RMF FM i TVP Info na Facebooku i śledzenia nas na Twitterze.