Bramkarz piłkarskiej reprezentacji Polski i PSV Eindhoven Przemysław Tytoń doznał groźnie wyglądającej kontuzji. W 30. minucie meczu z Ajaksem Amsterdam zderzył się z kolegą z drużyny i z podejrzeniem uszkodzenia kręgów szyjnych został zniesiony z boiska.

Gdy Tytoń rzucał się do płaskiego dośrodkowania wpadł na niego interweniujący wślizgiem Timothy Derijck, który kolanem kopnął go w głowę. Przerwa w meczu trwała 15 minut. Polski bramkarz z usztywnioną szyją opuścił boisko na noszach.

Do zdarzenia doszło, gdy PSV prowadziło 1:0. Tytonia zastąpił Marokańczyk Khalid Sinouh, który jeszcze przed przerwą musiał wyciągać piłkę z siatki po strzale Islandczyka Kolbeinna Sigthorssona.

Tytoń do Eindhoven trafił w połowie sierpnia z Rody Kerkrade. Zadebiutował przed tygodniem w ligowym meczu z VVV Venlo (3:3). W czwartek skutecznie powstrzymywał piłkarzy Legii Warszawa w Lidze Europejskiej (1:0).